Aras Kargo Takip – Kargom Nerede – Aras Kargo Gönderi Sorgulama

Aras Kargo Takip – Kargom Nerede – Aras Kargo Gönderi Sorgulama

Aras Kargo Nasıl Takip Edebilirim?

Gönderilerinizin Aras Kargo ile taşınması durumunda Kargo takibi yaparak teslimat hakkında bilgi almak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir. Aras Kargo takip numarasını aşağıdaki linke girdikten sonra “Kargo Sorgula” butonuna tıklayınız. Sistem kargo sorgulama işleminizi tamamladığında sonuçlar sayfada görüntülenecektir. Sorgulama sonuçları doğrudan Aras kargo veri tabanından alınmaktadır. Kargo takip sayfasında hem kargonuzun son durumunu hem de kargo hareketleri ile ilgili bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takibi : https://www.araskargo.com.tr/

Aras Kargo Genel Müdürlük İletişim

Adres: Genel Merkez Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim

Aras Kargo Genel Merkez İletişim

Tel: 0 (216) 538 55 00 Fax: 0 (216) 538 56 52

Çağrı Merkezi: 444 25 52

Resmi Web Sitesi : https://www.araskargo.com.tr/

Aras Kargo Takip Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Aras Kargo takip numraasına sahip değilseniz size en yakın olan Aras Kargo şubesine giderek kargonuz olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda da Aras Kargo müşteri hizmetlerini (444 25 52) arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Takip numarasını öğrenmek için kargo teslimatı sırasında size ibraz edilen belgeyi ya da mobil cihazınıza gönderilen bilgilendirme mesajını kontrol edebilirsiniz.
Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *