Video Arka Planı Silmek Artık Çok Kolay

Video Arka Planı Silmek Artık Çok Kolay

Yapay zeka öncesi videolardaki arka planları temizlemek herkes için bir hayli zor bir işlem olarak görülmektedir. Ancak günümüzde bu konu ile ilgili bir çok Yapay Zeka Aracı söz konusu, örnek vermek gerekirse aşağıda linkini vereceğimiz bu site sayesinde video arka planı silme işlemi artık çok daha basit bir hale getirildi.

Neredeyse herkesin bir video çekerken belki de en çok yakındığı konulardan birisi de, arkaplandaki istenmeyen kişi veya istenmeyen nesnelerdir. Görsel zevki bozan bu tür öğeler profesyonel bilgisayar kullanıcıları tarafından Photoshop tarzı uygulamalar yardımıyla kolayaca ve hızlıca temizlenebilmektedir. Ancak bu hem biraz zor hem de uğraş isteyen bu yöntem ne yazık ki herkese hitap etmemektedir.

Videodaki arka planı silme işlemi artık çok pratik hale geldi. Çözüm olması amacıyla kullanıma sunulan Remove Bg isimli web sitesi sayesinde videolardaki arka planı silme artık çok daha kolay bir hale getirilmiş durumda. Söz konusu bu site sayesinde videolarınızdaki arka planları saniyeler içerisinde silebileceğinizi belirtmeliyim.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *